Aktualności

Wspólny koncert uczniów kaliskiej i ostrowskiej szkoły muzycznej

  Czytaj więcej...

Leon Jakubek – wyróżnienie w kategorii II
Magdalena Adamczak – wyróżnienie w kategorii IV

  Czytaj więcej...

 Młodzi pianiści w 35 odsłonach

  Czytaj więcej...

Godzina Melomana "Na barokową nutę" z dawnymi mistrzami i klawesynem

  Czytaj więcej...

Pan Janusz Lipiński został nominowany do plebiscytu "Ostrowianin Roku 2017".

Zwracamy się z prośbą o oddanie głosu w formie sms'a na nr. 7268 o treści OSR.6. całkowity koszt sms'a to 2,46 zł, lub na kuponie z "Gazety Ostrowskiej", kupon można wysłać pocztą na adres: GAZETA OSTROWSKA, 63-400 Ostrów Wielkoplski, ul. Kolejowa 5, lub dostarczyć do redakcji osobiście.
Głosy można oddawać do 21 marca 2018r.

JANUSZ LIPIŃSKI - nasz wieloletni nauczyciel, ostrowianin, animator kultury, absolwent Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu, jest dyrygentem Chóru Mieszanego "Con Forza" i Chóru Dziecięcego "Eurydyka" działających przy Zespole Szkół Muzycznych im. Krzysztofa Komedy-Trzcińskiego w Ostrowie Wielkopolskim oraz ostrowskiego Chóru Nauczycielskiego im. Stanisława Wiechowicza.
Z prowadzonymi przez siebie zespołami wystąpił w ponad trzystu koncertach oraz 25 ogólnopolskich i międzynarodowych festiwalach i konkursach chóralnych, zdobywając kilkadziesiąt nagród i wyróżnień. 
Za pełną pasji i sukcesów pracę pedagogiczno-artystyczną był wieolokrotnie nagradzany przez: Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Dyrektora Centrum Edukacji Artystycznej, Prezydenta Ostrowa Wielkoplskiego, Starostę Powiatu Ostrowskiego, Południowowielkoplski Związek Chórów i Orkiestr oraz Dyrektora Zespołu Szkół Muzycznych w Ostrowie Wielkopolskim.

  

Strona 10 z 19Pierwsza   Poprzednia   5  6  7  8  9  [10]  11  12  13  14  Następna   Ostatnia