Aktualności 2023/2024

Andrzejki

Wieczór z wróżbami i świetną zabawą. 

30 listopada Samorząd Uczniowski naszej szkoły zorganizował Zabawę Andrzejkową. Ze względów organizacyjnych, zabawa podzielona była na dwie części. W pierwszej odsłonie bawiły dzieci z klasy I, II i III cyklu sześcioletniego, a w drugiej młodzież z pozostałych klas (zarówno z I, jak i II stopnia). Nad przebiegiem zabawy, odbywającej się w sali kameralnej, czuwali nauczyciele przedmiotów ogólnomuzycznych oraz Panie z Rady Rodziców. Nie zabrakło wróżb, wspólnych tańców oraz konkursów (m.in. na najciekawsze przebranie).

 
             Za przygotowanie sali i sprzętu odpowiadał Pan Mirosław Kowalski. Panie z Rady Rodziców pomagały w rozdawaniu napojów i smakołyków podczas Zabawy. Członkinie Samorządu w specjalnych strojach przeprowadzały rozmaite wróżby na specjalnie przygotowanych stołach. Pani Izabela Pietrzak, Renata Lewek-Admaczak, Izabela Michalska i Pan Wojciech Michno koordynowali różne działania konkursowe i taneczne na parkiecie, zaś pieczę nad stroną muzyczną sprawowały niezastąpione dziewczyny i wróżki z Samorządu Uczniowskiego oraz ich Opiekun - Wojciech Michno.
 

              Zabawa Andrzejkowa była znakomitą okazją do wspólnej zabawy i miłej integracji  szkolnej społeczności. Z uwagi na spore zainteresowanie i ciepły odzew Samorząd planuje kolejne inicjatywy tego rodzaju jeszcze w tym roku szkolnym.
 
 

              Dziękujemy serdecznie wszystkim uczestnikom za dobrą, kulturalną zabawę, a Rodzicom i Opiekunom za tak duże zainteresowanie tą imprezą. 
              Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach z życia naszej szkoły

red. W.Michno

Written By: im
Date Posted: 2023-12-05
Number of Views: 73
Wróć