Aktualności

Meloman Miesiąca, ZSM, Ostrów Wielkopolski, kwiecień i maj 2017, 20.06.2017

Meloman Kwietnia – Lena Mieloch, Meloman Maja – Sara Grzegorczyk 
Konkurs na Melomana Roku rozstrzygnięty! Została nim Sara Grzegorczyk!

We wtorek, 20.06.2017r., podczas ostatniego koncertu z cyklu „Godzina Melomana”, ogłoszono wyniki konkursu na Melomana Roku. Została nim Sara Gregorczyk z klasy gitary Waldemara Hartwiga. Uczennica uczęszcza do klasy II czteroletniego cyklu nauczania. Sara zdobyła trzykrotnie tytuł Melomana Miesiąca, w październiku, styczniu i maju. W nagrodę otrzymała Dyplom Melomana Roku, koszulkę z nadrukiem i kubek.


Sara Gregorczyk otrzymuje nagrodą z rąk wicedyrektor Agaty Falkiewicz

Młodej gitarzystce serdecznie gratulujemy i życzymy wielu wspaniałych doznań muzycznych podczas kolejnych imprez kulturalnych!


Podczas koncertu „Co nam w duszy gra” wyłoniono także zdobywców tytułów Melomana Miesiąca Kwietnia i Maja. Kwietniowym zwycięzcom została Lena Mieloch, z klasy fortepianu Moniki Schusser. Młoda pianistka uczy się w klasie  V sześcioletniego cyklu nauczania. Jak wspomniano powyżej w maju najwiękjszą liczbę obecności na koncertach wykazała Sara Gregorczyk.


Sara Gregorczyk

Przypominamy, że trwający cały rok szkolny 2016/2017 konkurs na Melomana Roku był inicjatywą wicedyrektor szkoły – Agaty Falkiewicz. Polegał on na prowadzeniu przez uczniów szkoły muzycznej I stopnia Notatnika Słuchacza Koncertowego, gdzie odnotowywane były udziały w wydarzeniach koncertowych na terenie szkoły i poza nią. Tytuł Melomana poszczególnego miesiąca przypadał osobie, która w swoim notatniku w danym okresie zgromadziła najwięcej adnotacji o obecności na koncertach.

Melomani poszczególnych miesięcy:

Październik Sara Gregorczyk,
Paulina Jaros,
Marta Popiel
Listopad Paulina Jaros
Grudzień Marta Popiel
Styczeń Sara Gregorczyk
Luty Partycja Wołowicz
Marzec Zuzanna Greber,
Magdalena Adamczak,
Maria Wojtaszek
Kwiecień Lena Mieloch
Maj Sara Gregorczyk

Wszystkim laureatom składamy serdecznie gratulacje !


 

Written By: rw
Date Posted: 2017-06-23
Number of Views: 2116
Wróć