Aktualności

Zabawa karnawałowa, ZSM, Ostrów Wielkopolski, 21.02.2017

 Karnawałowe szaleństwo w Zespole Szkół Muzycznych…

Zapraszamy do Galerii

21 lutego 2017 roku w naszej szkole pojawili się Indianie, królewny, smoki, tancerki, policjanci  i inne …. ciekawe osobistości. Wszystko to za sprawą szkolnego balu karnawałowego zorganizowanego przez Samorząd Uczniowski i jego opiekuna Bartosza Bindela.


Tańce...

Na zgromadzonych gości czekało wiele przyjemności w postaci konkursów z nagrodami, zabaw tanecznych, dobrej muzyki, no i bufetu ze słodkimi przekąskami i napojami. Pierwszą z atrakcji było odtańczenie kaczuszek, po czym dzieci tworzyły na nadmuchanych balonach własne wizje znanej i niesfornej Kaczki Dziwaczki. Powstały piękne prace i trudno było wybrać najlepsze! Kolejnymi konkurencjami z którymi musieli zmierzyć się „nasi imprezowicze” to jedzenie pączków bez użycia rąk na czas przy pomocy asystenta z zawiązanymi oczami, przenoszenie paletki z trzema klockami ustawionymi pionowo z jednego końca sali na drugi, czy lubiana bardzo przez dzieci konkurencja związana z opowiadaniem historii pobytu pewnej rodziny w zoo. Odbyła się także prezentacja strojów karnawałowych i wybór najlepszego przebrania.


Uczestnicy zabawy, a wśród nich... kaczki


W przygotowaniu do biegu...

Dzieci także tańczyły macarenę, belgijkę, czy wzięły udział w tańcu z balonami zawierającymi różne zadania. Uczestnicy ochoczo włączali się w zabawy i konkursy, a wtorkowe popołudnie minęło wszystkim bardzo szybko, w dobrych humorach. Nad całością zabawy czuwali nauczyciele: Magdalena Błoch, Izabela Michalska i Renata Wojciechowska, oraz uczeń Witold Kupaj, była uczennica Agata Radziszewska z koleżanką Wiktorią Dadaniak. Za oprawę muzyczną odpowiadali dwaj wspaniali DJ-e Kacper Kaczmarek i Jakub Szymankiewicz.


Nasi DJ-e: (od lewej) Kacper i Jakub

Written By: rw
Date Posted: 2017-02-24
Number of Views: 1163
Wróć