Aktualności 2013/2014

Zabawa Karnawałowa, ZSM, Ostrów Wielkopolski, 30.01.2014

Wspaniała zabawa i przepiękne stroje!

Zobacz!!!  Zapraszamy do Galerii
 

   Dnia 30 stycznia, w samym środku tegorocznego karnawału, odbyła się w Zespole Szkół Muzycznych Zabawa Karnawałowa dla uczniów SM I st. Organizatorem był Samorząd Uczniowski wraz z opiekunką panią Renatą Wojciechowską. Zadbano o poczęstunek, oprawę muzyczną, wystrój Sali i inne  atrakcje… w postaci konkursów i nagród.
    Dzieci, w przepięknych strojach, jako wróżki, królewny, lekarze, żołnierze, baletnice, bawiły się przy muzyce i prowadzeniu pana Łukasza Maika oraz pana Mirosława Kowalskiego.
     Wśród licznych konkursów zawsze ogromnym powodzeniem cieszą się „krzesełka” i „Tekst o rodzinie” . Także były  konkursy z wykorzystaniem balonów, jak dmuchanie balonów, przebijanie balonów, taniec w grupach z balonami.  Dzieci mogły wykazać się także inwencją twórczą, bowiem rysowały czarodziejskie wagony pociągu i rywalizowały w parach w tańcu na gazecie.
    Dzieci obecne na imprezie były bardzo zaangażowane w rywalizację i bawiły się radośnie. Miłym akcentem na koniec zabawy było rozdawanie małym uczestnikom balonów, które pięknie dekorowały salę. Oby entuzjazm, szaleństwo i spontaniczność zawsze towarzyszyły dzieciom  tak jak podczas zabaw organizowanych w naszej szkole muzycznej. 
Written By: AT-B
Date Posted: 2014-02-05
Number of Views: 1217
Wróć
 
Enter Title

Ustaw kursor myszy w tym miejscu, a następnie kliknij na pasek narzędzi, aby edytować zawartość